Senioři oslavili svůj svátek, oceněni byli i vítězi soutěže Ústecký sen Art

  •  

Velkou akcí v ústeckém kulturním domě oslavili senioři svůj svátek už potřetí. Vyhodnocena byla také výtvarná soutěž Ústecký sen Art.

V sále se při bohatém programu bavilo 850 diváků. Seniory pozdravilo i vedení města, primátorka Věra Nechybová, její náměstek Jiří Madar a radní Květoslava Čelišová.

„Užijte si odpoledne, snad přispěje k vaší dobré náladě. Velké poděkování si zaslouží rada seniorů, která zorganizovala nejen dnešní program, ale v uplynulých letech připravovala pro vás řadu zajímavých akcí,“ řekla úvodem slavnostního odpoledne primátorka Věra Nechybová.

V programu vystoupily děti z Domu dětí a mládeže, kouzelník, kapela Oli a také Eva a Vašek, všechna vystoupení odměnili diváci bouřlivým potleskem.

„Zájem vás seniorů, mě velmi těší, je vidět, že podobné akce jsou oblíbené. To, že je tady tolik lidí, je důkaz toho, že to, že jsme zřídili radu seniorů, že máme od města peníze a prostory, je ta správná cesta. Přeji nám všem i další vedení města vstřícné k seniorům, alespoň tak jako to dosavadní,“ dodala radní Květoslava Čelišová.

Jako vítězi soutěže Ústecký sen Art byli vyhodnoceni manželé Zápotočtí a Vladimír Kuděla. Cenu za literární přínos získal pětaosmdesátiletý Jaroslav Vavroušek, autor šesti knih a také jedné bakalářské povídky. Díla soutěžících seniorů byla vystavena po celou dobu v přísálí.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*