Parkování u ústecké EUC kliniky s omezeními

  •  

Vzhledem k prováděným výkopovým pracím z důvodu oprav vodovodního řadu v ulici Masarykova včetně prostoru před budovou kliniky, budou až do konce měsíce října velmi omezené možnosti parkování v okolí EUC Kliniky Ústí nad Labem. Z tohoto důvodu prosím využívejte veřejná parkoviště, v jejichž blízkosti je možné využít MHD, která Vás doveze před EUC Kliniku. Provoz kliniky je nepřerušen.

Zde je pár tipů pro parkování:

Parkovací dům pod Mariánskou skálou (vedle čerpací stanice Benzina) – poté z Mírového náměstí (cca 5 minut) – trolejbusy č. 54, 56, 57 a 60 a autobus č. 11 – výstupní stanice Poliklinika.

Podzemní parkoviště pod hlavním nádražím – poté z Mírového náměstí (cca 5 minut) – trolejbusy č. 54, 56, 57 a 60 a autobus č. 11– výstupní stanice Poliklinika.

Parkoviště v OC Forum – poté z ul. Revoluční (cca 5 minut) – trolejbusy č. 54, 56, 57 a 60 a autobus č. 11 – výstupní stanice Poliklinika.

Parkování v ulici Winstona Churchilla – cca 500 m pěší procházkou k EUC Klinice Ústí nad Labem.

Parkoviště u Zimního stadionu (ul. Masarykova směr Teplice) – směr centrum zastávka MHD – trolejbusy č. 54, 56, 60 a autobus č. 11 – výstupní stanice Poliklinika.

Parkoviště u OC Tamda – poté autobusem č. 11 zastávka Všebořice – obchodní centrum – výstupní stanice Poliklinika.