Napsali jste nám: Turnaj v Domově důchodců Libochovice

  •  

V polovině dubna proběhl v Domově důchodců Libochovice, v jednom ze zařízení Centra sociální pomoci Litoměřice turnaj ruských kuželek. Zúčastnily se tříčlenná družstva, a to z DSP Chotěšov, DD Bystřany, PDSS Dubí, DPS Krásná Lípa, DPS Severní Terasa, DD Čížkovice, DS Terezín, DPS Orlická, DD Milešov a DD Roudnice n/L.

Po uvítání hostů vedoucí Andreou Krčmářovou, den zahájily dívky se švihadly Rope skipping TJ Sokol Libochovice. Mezitím, co na malém sále probíhal první napínavý souboj družstev, ostatním čekajícím na velkém sále hrála skupina Neon band.

Některá družstva mají kuželky jen ve venkovních prostorách, a proto po zimních měsících byla trochu v nevýhodě. Oproti domácím, kteří pilně trénují každý týden ve vnitřních prostorách DD Libochovice (v zastoupení Laubová Libuše, Urbanová Drahomíra a Rous Zdeněk), a proto si také vysloužili první místo v hodnocení družstev i první místa v jednotlivcích, za muže Zdeněk Rous a ženy Drahomíra Urbanová. Na druhém místě v hodnocení družstev se umístil DPS Orlická (Nožičková Emílie, Mansfeldová Jarmila a Smetanová Julie), v jednotlivcích to byl za muže Frank Vlastimil z DD Bystřany a Kletečnová Marie z DD Milešov. Třetí místo získal v hodnocení družstev DD Roudnice n/L (Pokorná Alžběta, Fišerová Jiřina a Quaiserová Eva) a v jednotlivcích to byl za muže Koucký Jaromír, který hrál za družstvo DS Terezín a u žen to byla Mansfeldová Jarmila z týmu DPS Orlická.

Za celý kolektiv DD Libochovice bychom chtěli popřát výhercům, i všem zúčastněným a poděkovat všem, co se podíleli na organizaci a péči o naše milé hosty, díky čemuž se nám turnajový den moc vydařil.

Veronika Smetanová

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*