Napsali jste nám: Krásný název si zaslouží krásný den a začátek

  •  

V pondělí 19. února jsme se zúčastnili vernisáže výstavy RADOSTI ŽIVOTA v mosteckém Domově pro seniory. Jedná se o výstavu výrobků, které vytvořili uživatelé domova pro seniory na svých pravidelných aktivitách.

K vidění jsou ukázky z klubu ručních prací, keramiky, pletení z pedigu, práce uživatelů domova se zvláštním režimem a ukázka individuální tvorby vyšívání, fotografování, malby na profesionální úrovni v podání abstraktního umění, krajinek od pana Josefa Tótha.

Na úvod výstavy jsme slyšeli milá slova od vedoucí zařízení Radky Tížkové, od náměstkyně primátora Markéty Staré a od uživatele domova pro seniory pana Josefa Tótha. Tato milá, vstřícná a krásná slova nás potěšila na duši, uvědomili jsme si, jak důležitá jsou setkávání lidí a obdivuhodné práce uživatelů, kteří se snaží trávit volný čas s potěšením a ve společnosti.

Zahájení výstavy sklidilo velký úspěch, děkujeme všem, kteří nás přišli v tento den podpořit. Výstava potrvá do konce února v prostorách Domova pro seniory, ul. Barvířská, Most.

Kolektiv ergoterapie – aktivizace

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*