Jirkovské divadlo hostilo zajímavou konferenci

  •  

V Jirkovském divadle se koncem září konal už 9. ročník konference na téma „Lidský mozek – nejsložitější hádanka. Konferenci již tradičně pořádal Městský ústav sociálních služeb Jirkov. „Letošní ročník měl být již jubilejní desátý, ale samozřejmě covidová omezení plány pozměnil,“ řekla Blanka Koblicová z jirkovského ústavu sociálních služeb a dodala, že se nic nezměnilo na tom, že tento ročník byl opět nabitý přednáškami a prezentacemi od renomovaných přednášejících.

Zhruba 200 účastníků, tedy hlavně účastnic konference, si mohla vyslechnout takzvané mistry svého oboru, kterým byl například profesor Cyril Höschl, Zdeněk Kalvach, Martin Jan Stránský nebo Jeroným Klimeš a mnozí další.

Účastníci z řad sociálních služeb a zdravotnické péče ohodnotili velmi kladně jednotlivá témata přednášejících, v nichž se přednášející dotkli třeba i takových témat jako Sociální práce versus sociální konflikt, Jak se Váš mozek chová, tak se chováte Vy nebo Mozek – intuice a rozhodovací procesy, přestože se jedná o témata vážná, dokázali je někteří přednášející příjemně odlehčit.

Doplňkovým programem byla prezentace firem, které spolupracují se sociálními službami a jsou těchto služeb nedílnou součástí. Pro zpestření konference proběhlo na závěr losování o poutavé ceny.

Ředitelka jirkovského ústavu sociálních služeb Eva Šulcová se na závěr se všemi rozloučila a pozvala je na další ročník, tentokrát ten opravdu v pořadí desátý.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*