Domov ve Věžní uzavírá pro návštěvy, zákaz neplatí na donášení balíčků

  •  

S ohledem na nepříznivý vývoj epidemiologické situace a rapidní nárůst covidových případů v zařízení, a to jak mezi jeho obyvateli, tak mezi zaměstnanci, se Domov ve Věžní v Kadani, počínaje sobotou 12. února, pro návštěvy uzavřel.

„Je nám to moc líto, doufali jsme, že k tomuto kroku již nebudeme muset sáhnout, snažíme se ale zabránit dalšímu dramatičtějšímu šíření nemoci,“ vysvětluje ředitelka Domova Lenka Raadová a dodává, že někomu se stávající uzavření může zdát jako přísné, stále je ale potřeba mít na paměti, o jakou věkovou skupinu se jedná, a byť je proočkovanost na velmi vysokých číslech, neznamená to, že důsledky nemohou být fatální.

„Ujišťuji vás, že v zařízení stále platí maximální hygienická pravidla, a že děláme vše, co dělat musíme a můžeme. Víte, že takto konáme od samého začátku doby covidové, že na problém nečekáme, ale snažíme se mu předcházet, a i díky vaší součinnosti se nám to zatím vždy dařilo. Za spolupráci a trpělivost Vám děkujeme i nyní,“ uzavírá ředitelka domova. Uzavření Domova se v současné chvíli zatím týká pouze pracoviště ve Věžní ulici a platí do odvolání.