Zazimováváte chatu a chalupu?

  •  

Centropol připravil speciální ceník pro chataře a chalupáře. Ušetří až třetinu nákladů na elektřinu.Společnost Centropol, která v tuzemsku patří mezi přední dodavatele energií, pokračuje v zavádění  revolučních  ceníků.  Vychází  vstříc  všem spotřebitelům,  kteří  platí  účty  za  elektřinu  na chalupě, v letním domě, či dokonce jen v garáži.

Měsíční  fixní  poplatky  bez  ohledu  na  množství spotřebované  elektřiny  totiž  v  těchto  nemovitostech často tvoří až polovinu celé faktury.Speciálně  pro  ně  Centropol  připravil  ceník Mini. Vyplatí se však jen lidem se skutečně nízkou  spotřebou.

„Pokud  si  lidé  nejsou  jistí,  mohou  se  obrátit  na  naše  call  centrum  nebo  navštívit  kamennou  pobočku,”  upřesňuje  Tibor Flašík, ředitel zákaznické zkušenosti společnosti Centropol.

Zatímco poplatek distributorovi je daný zákonem a snížit nelze, svůj fixní poplatek Centropol snížil až o 90 %. Vyslyšel tak přání chatařů a majitelů dalších nemovitostí, aby i jim vyšel s cenou vstříc.

Informujte se na pobočkách nebo volejte na zákaznickou linku 478 575 555 v po–pá od 7.00 do 20.00 hod. adresy jednotlivých poboček najdete na www.centropol.cz.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*