Výsledky Bowlingové ligy seniorů

•

V teplické Metropoli se uskutečnil turnaj Mosteckých klubů seniorů za účasti devíti klubů a předsedů jednotlivých klubů. Celková účast byla 40 hráčů. Organizátorem turnaje seniorů v bowlingu byl Pepa Houška.

Turnaj v bowlingu se hrál na dvě kola po deseti hrách. Každý team se skládal se 4 hráčů a pořadí klubů je následující. Vítězem se stal klub č. 7 ve složení Topinka, Svoboda, Volf, Topinková s náhozem 493 bodů, druhé místo bere klub č. 8 ve složení Rytířová, Poštová, Pilíková, Veselý s náhozem 458 bodů a třetí místo má klub č. 3 s náhozem 430 bodů. Následující pořadí klubů je takové: čtvrté místo klub č. 6 a 421 bodů, páté místo klub č. 4 a 392 bodů, šesté místo klub č. 1 a 377 bodů, sedmé místo klub č. 5 a 374 bodů, osmé místo klub č. 2 a 369 bodů, deváté místo předsedové s 339 body a desáté místo klub č. 9 a 310 bodů.

Mezi ženami vyhrála paní Vykouková s náhozem 132 bodů z klubu č. 4, druhé místo získala paní Rytířová se 131 body z klubu č. 8 a třetí místo bere paní Kaňková se 127 body z klubu číslo 3. V mužích vyhrál pan Topinka se ziskem 156 bodů z klubu č. 7, druhé místo získal pan Svoboda s náhozem 130 bodů z klubu č. 7 a třetí místo se shodným ziskem 126 bodů obsadili pan Blažej z klubu č. 6 a pan Sebránek z klubu č. 9.