V Teplicích bylo otevřeno Centrum radosti

  •  

V polovině září bylo slavnostně otevřeno Centrum radosti Pečovatelského domu v Českobratrské ulici v Teplicích. Přítomni byli i primátor Teplic Hynek Hanza, jeho náměstek Jiří Štábl a radní Věra Říha, která se stala tváří Centra radosti.

Stanislav Holub seznámil hosty a seniory s historií objektu a výstavbou relaxační zahrady, která k domu neodmyslitelně patří.  Také radní Věru Říha potěšil vznik Centra radosti, kde se už dnes mohou scházet nejen senioři Klubu seniorů a ZO SPCCH, ale také ostatní lidé, kteří mají rádi duševní pohodu a nebrání se novinkám v současném životě. To rovněž ocenil ve svém krátkém vystoupení primátor Hynek Hanza.  Předseda základní organizace Svazu postižených civilizačními chorobami Josef Obršál promluvil o aktivní spolupráci s Klubem seniorů, jejímž výsledkem je mnoho zajímavých akcí. Tou nejčerstvější budou 29. září Seniorské sportovní hry v relaxační zahradě.

U příležitosti otevření Centra radosti se uskutečnila i vernisáž fotografií autora Petra Prokela, který je obyvatelem Pečovatelského domu Českobratrská a členem fotokroužku teplické ZO SPCCH. Vstup do nového centra je z relaxační zahrady Pečovatelského domu v Českobratrské ulici.

Věra Lukášková ZO SPCCH, Teplice

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*