Už se těší na nového páníčka nebo paničku

  •  

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

V Lukách 178/21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Telefon: 472 775 202
Mobil: 733 126 101

 Semík

Pes, kříženec jacka, barva tricolor, výška 35 cm, stáří 13 let. Semík je typický představitel teriéra, je tvrdohlavý a náladový, občas nerad poslouchá a nemá rád děti. Byl zvyklý žít v bytě, kde byl čistotný a vydržel doma pouze sám. Je vhodný pouze pro zájemce, který nemá ve svém okolí děti.

Nero

Pes, kříženec německého ovčáka černé barvy s bílou náprsenkou, výška 55 cm, stáří 7 let. Nero je i ve svém věku stále chlapík, má hodně síly a má rád hodně pohybu. Hodil by se spíše k domku se zahrádkou, kde by měl celý den hodně pohybu a Nero by za odměnu vše spolehlivě a dobře ohlídal.

Azor

Pes, kříženec belgického ovčáka, barva plavá s černou maskou a ušima, bíle prokvetlá morda, výška 50 cm, stáří 5 – 6 let. Azor na první pohled vypadá jako psí děda, ale opak je pravdou. Azor je velmi přátelský a klidný pes, který má rád děti a rád chodí na procházky Spolehlivě ohlídá svému pánovi třeba domek se zahrádkou.

 Amir

Pes, žíhaný kříženec s bílou náprsenkou a prstíky, výška 55 cm, stáří 1 rok. Amir je pes, který rostl jako dříví v lese a nový majitel musí počítat s tím, že musí Amira naučit základním povelům a být důsledný, protože Amir nerad poslouchá. Velmi rád aportuje a chodí na dlouhé vycházky. Byl zvyklý žít v bytě.

Regina

Fena, kříženka rezavé barvy s černými znaky s bílou náprsenkou. Reginu nabízíme pouze k virtuální adopci, protože Regina má svého majitele, který se o ni momentálně nemůže starat a její osud se řeší.


Denis

Pes, kříženec jezevčíka, základní barva rezavá s černým prokvetením, výška 35 cm, stáří 2 roky. Béďa je typický představitel plemene jezevčík, nerad poslouchá a je tvrdohlavý, proto je vhodný spíše k domku se zahrádkou, kde si bude moci dělat, co chce.