Pomáhají onkologickým pacientům už 24 let

ilustr. obr.
  •  

Společnost onkologických pacientů AM  vznikla v roce 1994 a působí na území Mostu a okolí dodnes. Průměrný věk klientů je 66 let.

„Společnost je součástí Senzačních seniorů a sdružuje onkologické pacienty, jejich rodiny a přátele. Nenudíme se, v únoru jsme například hned několikrát přeplavaly svůj kanál La Manche a skončili jsme celkově na 8. místě. Připravujeme pro naše klienty výlety, vycházky nebo návštěvy divadel. Pořídili jsme lymfoven, který si můžete u nás vyzkoušet. Pořádáme ozdravné pobyty, v červnu jsme se zúčastnily pobytu ve Štěpánově u Skutče. Další se připravuje na srpen, kdy strávíme týden v příjemném prostředí hotelu Junior v Poděbradech. Na září je připraven pobyt pro seniory 50+ v Černé Hoře, v říjnu v rámci měsíce pro neziskovky připravujeme opět plavání. Tentokrát to bude jednodenní plavání na mosteckém Aquadromu pro seniory, onkologické pacienty i širokou veřejnost, na které všechny 13. října zveme,“ popisuje činnost předsedkyně společnosti Eva Vrkoslavová.

Kdo by se chtěl dozvědět více o připravovaných akcích, může se zastavit na mostecké Poliklinice ve 3. patře. Denně dopoledne a v úterý a čtvrtek až do 16:30 hodin.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*