Klášterecký Domov pro seniory získal pět hvězdiček Značky kvality

  •  

Městský ústav sociálních služeb v Klášterci nad Ohří získal nejvyšší počet hvězdiček v rámci certifikace Značky kvality.

„Nejvyšší ocenění Značky kvality bychom nezískali bez obětavé práce všech zaměstnanců, kteří se podílejí na kvalitním poskytování sociálních služeb v domově pro seniory, a bez nezbytné podpory města Klášterce nad Ohří. Tímto bych chtěla všem poděkovat, velice si této náročné práce vážím. Certifikace Značky kvality nám přinesla spoustu podnětů, které můžeme využít k ještě kvalitnějšímu poskytování sociálních služeb,“ říká Miroslava Lizáková, ředitelka MÚSS.

Ocenění na začátku února předal ředitelce ústavu předseda Asociace poskytovatelů sociálních služeb Ústeckého kraje, Vladimír Vopelka.

„O jednu hvězdičku jsme přišli pouze v oblasti ubytování, protože v domově prozatím není vybudována recepce u vchodu do zařízení a centrální koupelna. Na centrální koupelně jsou již započaty stavební práce, bylo zakoupeno sprchovací lůžko a recepce by měla být vybudována v první polovině tohoto roku,“ dodává ředitelka domova.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*