Kalendář odvozu odpadů

  •  

Svoz nebezpečných složek komunálního odpadu

Nebezpečný odpad bude převzat 1 x za pololetí na označených zastávkách. Na vývěsce zastávek budou uvedeny časy příjezdu svozového vozidla. Odpad je nutno předat osobně zodpovědnému pracovníkovi.

  1. 3. Klíše: U Koupaliště 15.00 – 15.20, Alešova 15.30 – 15.50, Bukov: Bratří Čapků 16.00 – 16.20, Všebořice: Lipová 16.25 – 16.45, Božtěšice: Hasičárna SDH 16.55 – 17.15, Skorotice: Dukelských Hrdinů 17.20 – 17.40, Habrovice: restaurace U Švejka – 17.50 – 18.10, Skřivánek: Hoření, roh s ulicí Ženíškovou 18.20 – 18.40
  2. 4. Město centrum: Růžový palouček 15.00 – 15.20; Dlouhá 15.30 – 15.50, Vaňov: Pražská 16.00 – 16.20, Hostovice: Hospodářská, u restaurace 16.30 – 16.50, Skřivánek: Hornická, parkoviště u věžáků 17.00 – 17.20
  3. 4. Střekov: Žukovova, u pošty 15,00-15,20, Brná: Sebuzínská u ul. Mečíkové 15,30-15,50, Církvice: náves 16,00-16,20, Sebuzín: Sebuzínská, st. MHD 16,25 – 16,45, Střekov: Novosedlické náměstí 16,55-17,15, Nová Ves: točna MHD 17,20-17,40, Kojetice: točna MHD 17,45-18,05, Olšinky: Vítězná, u potravin 18,15-18,35, Svádov: Vítězná, u Štrympla 18,40 – 19,0012. 5. Stříbrníky: Jizerská 16,40-17,00, Severní Terasa: Gagarinova na parkovišti 17,10- 17,30
  4. 4. Stříbrníky: Na Louži 17,25-17,45, Dobětice: Rabasova 17,50-18,10 Šrámková 18,15 – 18,35
  5. 5. Mojžíř: Hlavní, u restaurace Na Růžku 15,00-15,20, Neštěmice: Opletalova, u parkoviště 15,30-15,50, Krásné Březno: Obvodová, u garáží 16,00 – 16,20

Svoz odpadu zeleně ve vacích

Vaky pro svoz se budou vydávat od 16. do 20. března 2020 od 8:00 do 17:30 hod. ve sběrném dvoře v Krásném Březně (vchod z ul. Křižíkova). Svoz vaků naplněných odpady ze zeleně bude proveden v jednotlivých městských obvodech v dále uvedených termínech. Vaky připravené k odvozu musí být přistaveny na místě přístupném svozové technice (u vozovky).

Svoz:

Božtěšice, Bukov, Habrovice, Klíše, Skorotice, Strážky, Všebořice od 30. 3.

Hostovice, Předlice, město-centrum, Skřivánek, Vaňov od 6. 4.

Střekov, Kojetice, Nová Ves, Budov, Olešnice od 13. 4.

Brná, Sebuzín, Církvice, Svádov, Olšinky od 20. 4.

Severní Terasa, Dobětice od 27. 4. 2020

Mojžíř, Neštěmice, Krásné Březno od 4. 5. 2020

Svoz objemného odpadu

Objemný odpad bude svážen 1 x za pololetí. Jsou to vysloužilé předměty z domácností (např. vyřazený nábytek, matrace, koberce, podlahové krytiny), které nelze pro jejich rozměry odkládat do sběrných nádob na komunální odpad. Odpady odložte ke sběrným nádobám pouze den před termínem svozu. Svoz začíná vždy v 6 hodin ráno v uvedený den.

  1. 3. Chuderovská, Jahodová, Lidická, Na Pažitě, Nad Potokem, Petrovická, Pod Skalou, Široká, Třešňová, Zemědělská
  2. 3. Bánov, 5. května, Bezinková, Božtěšická, Bukovská, Buzulucká, Do Vrchu, Javorová, Jedlová, Jílová, K Dubině, K Chatám, K Rybníku, K Vilám, K. H. Borovského, Kopretinová, Kostelní, Leknínová, Liliová, Lísková, Luční, Malé Náměstí, Na Pláni, Na Svahu, Na Valech, Nové Aleje Oblouková, Osvoboditelů, Platanová, Polní, Skorotická, Slovanská, Svážná, Trnková, U Hřiště, U Pošty, Údolí, V Břízkách, V Lánech
  3. 3. Štursova, Hynaisova, Bří Čapků, Kosmova, Rembrandtova, Holečkova, Slavíkova, V Podhájí, V Jámě, Klicperova, Nedbalova, Nezvalova
  4. 3. Jožky Jabůrkové, Kpt. Jaroše, Kpt. Nálepky, Kosmonautů, Masarykova (mezi Dukelskými hrdiny a Štefánikovou), Návětrná, Sovova, Školní, Ve Stromkách, Vojnovičova, Všebořická (mezi Slunnou a Rondelem), Za Vozovnou, Baráčnická, Vinařská
  5. 3. 17. listopadu, Dukelských hrdinů, Na Kohoutě, Masarykova (mezi Lipovou a Dukelských hrdinů), Zahradní
  6. 3. Habrovická, Havířská, Hornické domy, K Zahrádkám, Ke Sběrnému Dvoru, Lipová, Plynárenská, Podhoří, Pod Vodojemem, Slunná, Spartakiádní, Tichá, U Garáží, V Závětří, Všebořická (mezi Lipovou a Slunnou)

 

  1. 3. Cestička, Gočárova, Lesní cesta, Na Drahách, Na Okraji, Na Spálence, Na Stráni, Na Výrovce, U Koupaliště, V Osadě, V Přírodě, V Zátiší, Wolkerova
  2. 3. Klíšská (mezi Hvězdou a Jateční), Střížovická, Štefánikova, Herbenova, Masarykova (mezi Štefánikovou a Londýnskou), Palachova, U Stadionu, V Zahrádkách, Pod Holoměří
  3. 3. Alešova, Balbínova, Beethovenova, Bezručova, Berní, Bozděchova, Brožíkova, Růžový palouček, Sadová, Slavíčkova, Šaldova, Vilová ulička
  4. 3. České mládeže, Hany Kvapilové, Na Popluží, Ostrčilova, Pasteurova, Resslova, Sládkova, Thomayerova, U Nemocnice, U Panského dvora
  5. 3. Klíšská (mezi Jateční a Londýnskou), Mezidomí, Na Vlnovce, U Městských domů
  6. 3. Beneše Lounského, Boženy Němcové, Černá cesta, Dostojevského, Hrbovická, Husitská cesta, Chabařovická, Jateční, Jiráskova, K Vavřinečku, Kekulova, Komenského, Konečná, Mahenova, Majakovského, Marxova, Náměstí Prokopa Velikého, Na Luhách, Na Nivách, Na Vantrokách, Okresní silnice, Palackého, Pětidomí, Prostřední, Průmyslová, Řeháčkova, Sklářská, Školní náměstí, Škroupova, Textilní, Tovární, U Jeslí, U Kolejí, U Lanovky, U Vlečky, ulice Práce, Za Válcovnou
  7. 3. Emy Destinové, Hornická, Koněvova, Na Ladech, Na Spádu, Na Výsluní, Stará
  8. 3. Červený vrch, Králova výšina, Presslova, Sienkiewiczova, Údolní, V Kutišti, V Lukách, V Pískovně, Ve Strži, Bělehradská (mezi Hilarovou a Malátovou), SNP, Veleslavínova
  9. 3. Elišky Krásnohorské (mezi Hoření a Malátovou), Hanzlíčkova, Hilarova, Hilbertova, Hollarova, Hoření, Ivana Olbrachta, Malátova, Mošnova, Lizstova, Obránců míru, Ondříčkova, Pod Školou, Stříbrnické nivy, Ve Smyčce, Ženíškova
  10. 3. Bělehradská (mezi Hilarovou a Velkou Hradební), Bratislavská, Brněnská, Dlouhá, Důlce, Dvořákova, Elišky Krásnohorské (mezi Bělehradskou a Hoření), Horova, Hrnčířská, Lidické náměstí, Londýnská, Masarykova (mezi Londýnskou a Revoluční), Mírové náměstí, Na Schodech, Prokopa Diviše, Revoluční (od Mírového Náměstí k Masarykova)
  11. 3. Bílinská, Fabiána Pulíře, Fibichova, Hradiště, Malá Hradební, Moskevská, Na Vyhlídce, Pařížská, Předmostí, Revoluční (od Masarykova směrem do Předlic), Rooseveltova, Solní stezka, Stroupežnického, Střelecká, Špitálské náměstí, U České besedy, U Chemičky, U Nádraží, Vaníčkova, Velká Hradební, Winstona Churchilla, Zámečnická, Žižkova a celé Hostovice : Arbesova, Hospodářská, Hostovická, K Cízovi, Ke Hřišti, Ke Kovářovi, Na Úpadě, Na Větruši, Na Výhledech, Pod Svahem, Rozmezí, Sokratova, Sousedská, V Besídkách, Ve Štěpnici
  12. 3. Brzákova, Čajkovského, Dětská, Goethova, Jachtařů, K Prameni, K Přejezdu, Kruhová, Mařákova, Mozartova, Myslivečkova, Nebeské Schůdky, Olympijských Vítězů, Pavla Stránského, Pod Vrchem, Pod Vrkočem, Potoční, Pražská, Rybova, Skalní, Spojka, Vaňovská, Veslařů, Ve Stráni
  13. 4. Děčínská (jen k ulici K Loděnici), Hviezdoslavova, Mánesova, Národního odboje, Rybářská, Varšavská (od Národního odboje k Mariánskému mostu), Zeyerova, Žukovova, K Loděnici, Farská Louka
  14. 4. Kamenná, Nová
  15. 4. Bří Mrštíků, Českých bratří, Jeseninova, Kojetická, Poděbradova, Poslední cesta, Rubensova, Škrétova, Truhlářova, U Krematoria
  16. 4. Do Kopečka, Dykova, Kubelíkova, Marie Hubnerové, Matěje Kopeckého, Na Hřebence, Na Rozhledu, Na Zákrutu, Novosedlické náměstí, Novoveská, Stoupačka, Švabinského, U Lesa, V Třešňové aleji
  17. 4. Kozinova, Kramoly, Na Pile, Pionýrů, Raisova, Střekovské nábřeží, Sukova, Těšínská, Tomáše ze Štítného, Třebízského, U Stanice, Varšavská (mezi Národního odboje a Žukovovou), Železničářská
  18. 4. Barrandova, Dobrovského, Karla IV., Kollárova, Máchova, Kořenského, Myslbekova, Purkyňova, Puškinova, Riegrova, Rozkošná, Šafaříkovo náměstí, V Zeleni
  19. 4. Ke Hradu, Ovčácká cesta, Sokolská, Tolstého
  20. 4. Březová, Jasanová, Koperníkova, Litoměřická, Malířský koutek, Na Čihadle, Na Zacházce, Průchodní, Slunečná, Svatojiřská, Topolová, Tizianova, U Řeky, V Ohybu
  21. 4. Azalková, Doerellova, Hvozdíková, Jabloňová, Jetelová, Karafiátová, Kladenská, Kolmá, Lázeňská, Malá, Marušky Kudeříkové, Mečíková, Na Rybárně, Pod Ostrým, Pod Rezervací, Průjezdní, Rodinova, Sebuzínská (mezi Slunečnou a Jitřní), Šeříková, U Lesíka, U Ráje, Vodárenská, Wagnerova, Zelené údolí, Zlatá stezka (mezi Slunečnou a Jitřní)
  22. 4. Bedlová, Broskvoňová, Jasmínová, Jedličkova, Jitřní, Karla Maye, K Srdíčku, Ke Studánce, Lermontova, Pod Tratí, Rozcestí, Říční, Sebuzínská (mezi Jitřní a Karla Maye), Skupova, Šikmá, U Kapličky, U Potoka, U Točny, U viaduktu, V Průčelí, Zlatá stezka (mezi Jitřní a točnou MHD)
  23. 4. Sebuzín
  24. 4. Církvice
  25. 4. 28.října, K Zátoce, Labská, Mezistanice, U Stodol, Vítězná
  26. 4. Chotkova, Jana Želivského, Květinová, K Zámku, Pod Hradištěm, Pod Lesem, Sokolovská, Stezka, Svatojakubská, Za Tratí, Zelinářská
  27. 4. Budov, Olešnice a Olšinky, Podlesí, Děčínská (od ČOV), Vítězná ( Olšinky)
  28. 4. Kojetice, Nová Ves
  29. 4. Ke Kopečku, Kočkovská, Lužická, Průchozí, Severní, Slepá, Úzká cesta, V Úvozu
  30. 5. Meruňková, Ořechová, Ovocná, Švestková, Višňová, Stavbařů
  31. 5. Burianova, Herecká, Maková, Marvanova, Šípková, Voskovcova, Werichova, Zvonková
  32. 5. Jana Zajíce, V Klidu, Větrná
  33. 5. Gagarinova, Glennova, Oblá, Svojsíkova
  34. 5. Ladova, Pod Parkem, Muchova, Sociální péče
  35. 5. Jizerská, Šumavská, Orlická
  36. 5. Br. Veverků, Na Louži, Pincova, Pod Hůrkou, Stříbrnická, Ve Strouze, V Rokli, Na Návsi, Na Vrstevnici
  37. 5. Brandtova, Ježkova, Poláčkova
  38. 5. Krajní, Nad Točnou, Oty Pavla, Pod Rozhlednou, Šrámková
  39. 5. Kmochova, Nad Březnem, Rabasova20. 5. J. Plachty
  40. 5. Hlavní, Horní, K Haldě, Strážná, U Fary, Vodařská, Žitná
  41. 5. Na Skalce, Peškova, Picassova
  42. 5. Ryjická, Sibiřská
  43. 5. Akátová, Dubová, Hluboká, Květinová, Na Výšině, Pod Úvozem, Sportovní, Zelená, Tři Kříže
  44. 5. Jánského, Májová, Milešovská, Opletalova, Studentská, Turistická, U Radnice, Národní, Mlýnská, Seifertova, U Tonasa, Veslařská, V Ústraní, Železná
  45. 6. Čechova, Ke Třem křížům, Obvodová, Rozcestí
  46. 6. Neštěmická (sídliště Pod Vyhlídkou), Keplerova, Na Rybníčku, Na Sklípku, U Pivovarské zahrady
  47. 6. l. máje, Čelakovského, Družstevní, Erbenova, Husova, Hřbitovní, K Mlýništi, Karolíny Světlé, Krátká, Na Vinici, Podmokelská, Příkopy, U Potůčku, U Studánky, V Doubravě
  48. 6. Matiční, Na Břehu, Postranní, Růžová, Svádovská, Nový svět, Pekařská, Plavecká
  49. 6. Anežky České, Dr. Horákové, Janáčkova, Jungmannova
  50. 6. Dvojdomí, Neštěmická 1 a 3, Přemyslovců, Žežická
  51. 6. V Oblouku, Vojanova, Drážďanská, Křižíkova, Na Náspu, Na skládce, Přístavní, V Háji, Výstupní, Zolova

 

Důležité upozornění a naléhavé žádosti

  • Mezi objemný odpad nepatří pneumatiky, stavební odpad, konstrukční prvky bytu nebo domu (např. sanitární předměty aj.), odpad ze zeleně a použitá elektrozařízení (např. ledničky, mrazničky, pračky, sporáky, televizory a monitory). Použitá elektrozařízení odkládejte na místa zpětného odběru nebo do sběrných dvorů.
  • Mimo vyhlášené dny svozu objemného odpadu využívejte výhradně sběrných dvorů odpadů v Krásném Březně a ve Všebořicích.
  • Aby město Ústí nad Labem bylo čistým a hezkým městem i v období plošného svozu objemných odpadů, prosíme, abyste odpady odkládali ke sběrným nádobám pouze den před termínem svozu. Naléhavě ještě upozorňujeme, že místem k odkládání odpadů nejsou zastávky MHD, a že odkládání objemných odpadů u těchto zastávek je možno považovat za vytváření černé skládky.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*