FOTO: Indiánské léto si užívali mostečtí senioři

Foto: Denisa Havlínová, fyzioterapeutka
  •  

V Domově pro seniory, ul. Barvířská v Mostě daly dostaveníčko indiánské kmeny.

I když nám zprvu během dopoledne 2. června počasí nepřálo, obloha byla zaklopená a vydatně pršelo. Přesto ve velkém zastoupení se zde na velkém společenském sále objevily kmeny z našeho zařízení – Kuří nohy, Šamani, Indiánky z osady Havranů a Červenky. Ale i hostující kmen Davokové. Tyto kmeny se utkaly v pěti disciplínách, v nichž nakonec vyhrály Červenky. Gratulujeme.

Úvodní slovo pronesla Bc. Radka Tížková, vedoucí zařízení a Ing. Irena Vomáčková, hlavní technička. Akcí provázela Vendula Miletínová DiS. Vedoucí zařízení spolu s úsekovými sestrami, sociálními pracovnicemi a fyzioterapeutkami si připravily překvapení pro všechny přítomné v podobě indiánského tance. Dopolední program zpestřilo i vystoupení pana Gertnera s pejsky.

Odpoledne již nám počasí dovolilo se přesunout na zahradu zařízení, kde probíhal dál program. Součástí bylo nejen vystoupení mažoretek, pejskové, ale i hudební vystoupení kapely Melodie. Odpolední program zhlédla paní Ing. Lenka Maňáková, pověřena zastupováním funkce ředitele MSSS v Mostě – p. o. i Mgr. Naděžda Krupczová, vedoucí odboru sociálních věcí magistrátu města Mostu.

Akce i přes prvotní nepřízeň počasí byla zdařilá a snad všem přivolala nádech léta.

????????????????????????????????????

Indianske_leto_02 Indianske_leto_03

Článek zpracovala:
Šárka Hanáková
, ergoterapeutka

Foto:
Denisa Havlínová, fyzioterapeutka