Turnaj ve „člověče“ se vydařil

  •  

Tradiční turnaj ve hře Člověče, nezlob se s názvem Bukovská višeň, se konal poslední říjnový den v Domově pro seniory Bukov. Turnaje se zúčastnilo sedm družstev po třech hráčích. Mimo hráčů z bukovského domova si přijeli zahrát také klienti z Domova pro seniory Dobětice, Severní Terasy, Chlumce, Orlické, DOZP Všebořice a klienti z Domu pokojného stáří Sv. Ludmily Chabařovice.

Po úvodním lehkém občerstvení, ředitelka domova Věra Vonková všechny zúčastněné přivítala a popřála hodně štěstí. Poté se hráči rozlosovali a začala hra.

„Z jednadvaceti hráčů se do semifinále probojovalo sedm soutěžících. Ti dále hráli o postup do finále, ve kterém se utkali soutěžící z Domova pro seniory Dobětice, Orlická a Chlumce. Finalistům při hře ostatní hráči i jejich doprovody nadšeně fandili a povzbuzovali je. Po strhujícím boji vyhrála paní Alena Čmejlová z Domova pro seniory Orlická,“ popisuje průběh akce Dana Muziková z Domova pro seniory Bukov.

Na závěr celé akce Bukovská višeň předala ředitelka domova ceny za první, druhé a třetí místo. Ani ostatní hráči však neodcházeli s prázdnou. Každý ze zúčastněných si odnesl z akce pamětní list a malou sladkou odměnu. Akci každoročně finančně podporuje Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*