Uskutečnil se už dvacátý ročník turnaje v kuželkách

  •  

V DD Libochovice (zařízení CSP Litoměřice) jsme pořádali 20.ročník turnaje v kuželkách. Účast ostatních zařízení byla hojná, k našemu domácímu družstvu se připojilo ještě 11 družstev –  DPS Chotěšov, MěSSS Kadaň, DUT Litoměřice, DPS Šluknov, DD Milešov, DSP Louny, DD Roudnice nad Labem, DSP Orlická-Ústí nad Labem, DD Severní Terasa- Ústí nad Labem a DBH Rumburk a DSS Dubí- Teplice.

Ráno přivítala hosty a  nám všem popřála úspěch do soutěže vedoucí domova Bc. Andrea Krčmářová Dis., a  poté zahájila program vystoupením paní učitelka z Libochovické ZUŠ Mgr.  Lucie Zahradníčková se svými dětmi. Poté se první soutěžící odebrali k boji o body a zábavu pro ty, kteří čekali, nám zajistila skupina Neon.

Po výborném obědě,  jsme rozdali zasloužené ceny a zveřejnili výsledky turnaje , který dopadl takto:

V kategorii žen 3.místo S. Pátková (Louny), 2. místo J. Mansfeldová (Orlická) a 1.místo M. Kletečková (Milešov)
V kategorii mužů : 3. místo J. Busta (Litoměřice), 2.místo F. Papež (Rumburk) 1.místo F. Novák (Dubí).
V kategorii mužstev 3. místo DPS Šluknov, 2.místo DUT Litoměřice, 1.místo DBH Rumburk – který vybojoval náš putovní pohár této soutěže.

Celý den se nám moc vydařil, užili jsme si zábavu a za to všechno děkujeme všem účastníkům, zaměstnancům DD Libochovice, pí uč. Mgr. Lucii Zahradníčkové a skupině  Neon.

 

Andrea Krčmářová, vedoucí Domova důchodců Libochovice

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*