MSSS v Mostě bude mít další oceněnou pečovatelku

Eva Onuščáková
  •  

Eva Onuščáková, pracovnice Denního dětského rehabilitačního stacionáře byla odbornou porotou vybrána do finále oceněných pracovníků v rámci Národní ceny sociálních služeb – Pečovatelky roku 2016. Oficiální vyhlášení výsledků proběhne 15. listopadu na Novoměstské radnici v Praze.

Do soutěže byla nominována nadřízenými za mimořádně aktivní přístup k dětem, pozitivní ladění, empatii, ochotě pomáhat všem potřebným. Během dlouholeté práce v sociálních službách byla vždy nadšenou a obětavou pracovnicí, která nehleděla na čas a snažila se každému pomáhat.

Svou profesní kariéru začínala v Klokánku v Praze, kde pečovala o několik dětí, kterým poskytovala lásku a pocit bezpečí. Nakonec do pěstounské péče přijala 2 děti, které se staly součástí její rodiny. Další její kroky vedly do domova pro seniory, kde se snažila zpříjemnit každý společně prožitý den všem přítomným seniorům, a také svým kolegyním.

Nyní již přes rok pracuje s dětmi se zdravotním znevýhodněním v Denním dětském rehabilitačním stacionáři v Mostě. S týmem dalších pracovníků napomáhá k prožívání šťastných chvil docházejících dětí.

Naši oceněnou finalistku můžete ještě podpořit v internetovém hlasování k zisku Ceny veřejnosti.

Hlasování probíhá od 21. – 31. října 2016 na www.pecovatelkaroku.cz

Jaroslava Puntová,
vedoucí Denního dětského rehabilitačního stacionáře, Střediska denní péče o děti do tří let věku,
ul. Františka Malíka, Most