Blíží se třetí ročník Café Max na ulici – minifestivalu pod Vanou

  •  

Vana je sice trochu bizarní, ale taky hodně magická. Nevěříte? Přijďte v sobotu 5. srpna na třetí ročník našeho minifestivalu a zjistíte, že stavba, kterou obvykle míjíte bez povšimnutí, má svoje kouzlo, zvlášť když se na ní odrážejí paprsky zapadajícího slunce a dole na ulici zní hudba a lidi tančí.

Na CAFÉ MAX NA ULICI vás tentokrát čekají tři projekty, které kombinují dýdžejing s hrou na živé nástroje. Hlavní hvězdou večera budou UNIVERSAL SWING BROTHERS, tedy stále populárnější sdružení těch nejlepších DJs a muzikantů z různých koutů republiky, kteří umí namíchat neodolatelný taneční koktejl z electro swingu, drum and bassu, housu a příbuzných žánrů.

Předskakovat jim budou pražští HI5LIVE, rovněž sdružení ostřílených muzikantů a DJs, kteří ve svých setech kombinují nu-jazz, nu-funk, nu-latin a house. Na afterparty uvnitř Maxu pak zahraje ústecko-teplická LA BANDA DE CONTENEDOR SOUND SYSTEM, se speciálním setem latiny, jazzu, afra a balkánu. Na festivalu samozřejmě vedle muziky nebude chybět ani něco dobrého k snědku a pití (na dvou barech). Doražte! Bude to stát za to.

Jan Civín, Café Max

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*