Zajděte si do útulku pro mazlíčka

  •  

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

V Lukách 178/21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Telefon: 472 775 202
Mobil: 733 126 101

Tonda

 

Pes, kříženec jezevčíka, výška 40 cm, stáří 5 let, barva mahagon. Tondu opustil jeho majitel a celý případ je řešen jako přestupek. Tonda je klidné povahy, nepere se s ostatními psy a má rád děti. Je spíše vhodný do bytu.

Jesie

Fena, kříženka černé barvy s malou bílou náprsenkou, delší srst, 5 let stará, výška 45 cm. Jesie je zvyklá žít v bytě, je čistotná, má ráda děti a snese se i s kočkami Je trochu dominantní povahy, pokud by šla do adopce, kde je ještě jiný pes, bylo by dobré nejdříve zkusit, jak se s jiným psem snese.

Ben

Pes, kříženec černé barvy s malou bílou náprsenkou, výška 60 cm, stáří asi 1,5 roku. Ben byl nabízen pouze k virtuální adopci, protože byl u nás umístěn u důvodu ztráty bydlení majitele. Majitel nesehnal bydlení, kde by mohl Ben žít s ním, proto je nyní uvolněn k adopci. Ben byl zvyklý žít u domku se zahradou. Má základní výcvik a novému majiteli jistě dobře ohlídá dům i se zahrádkou.

Karin

Fena, hladkosrstá kříženka hnědé barvy s žíhanými znaky na nohou, mordě a bílou náprsenkou, stáří 1 rok, výška 50 cm. Jedná se o mladou a zcela nekonfliktní fenku. Karin m nemá základní výcvik a je potřeba, aby jí někdo trošku vychoval. Má ráda hodně pohybu.

Dingo

Pes, kříženec rezavé barvy s tmavě hnědou dekou, 9 let, výška 55 cm. Dingo je mírné a klidné povahy, snese se s ostatními psy. DO útulku přišel vyhublý, nyní se jeho stav zlepšuje a Dingo se dává do kondice.

Kevin

Pes, hladkosrstý kříženec rezavé barvy, výška 50 cm, asi 2 roky starý. Kevin je hyperaktivní pes, který potřebuje hodně pohybu. Jeho předchozí majitel ho bohužel nevychovával, nemá základní výcvik a je dosti nevychovaný. Jeho nový majitel musí počítat s tím, že musí Kevina naučit poslouchat a zvládnou základní povely. Je spíše vhodný k domku se zahradou.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*