Vzácná pocta: Policie České republiky vzdala hold zaměstnancům kadaňského Domova pro seniory

  •  

„Za příkladnou péči v náročném koronavirovém období, za nasazení, kdy jste neváhali obětovat část svého soukromého života v rámci pomoci nejpotřebnějším. Vy všichni máte náš velký obdiv a neskonalou úctu,“ ujal se v úvodu slova náměstek ředitele krajského ředitelství Policie ČR plukovník Zbyněk Dvořák.

A pak se vše rozeznělo. Hudba Hradní stráže a Policie České republiky, jednatřicet skvělých hudebníků pod dirigentskou taktovkou plukovníka Jana Zástěry, to vše v zahradě kadaňského Domova pro seniory. „Pro všechny u nás dokonalé překvapení. Doslova,“ říká ředitelka zařízení Lenka Raadová.

Jedinečná akce, jejímž smyslem je poděkování za zvládání opatření spojených s Covid-19, proběhla pod hlavičkou celonárodního projektu „Policie děkuje“. V každém kraji České republiky jsou vždy vybrány dva subjekty, kde prestižní hudební orchestr vystoupí. Pro Domov ve Věžní je stávající volba velkou ctí a pochvalou za skvěle odvedenou práci. „Jsem na Vás opravdu hrdý a velmi všem děkuji za Vaši péči o naše seniory,“ připojil se se slovy díků pro personál starosta města Kadaně Jiří Kulhánek.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*