Teplická lékařka zvítězila v anketě Osobnost roku 2017

  •  

Absolutní vítězkou v kategorii Veřejná správa prestižní čtenářské ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2017 se stala primářka Neurologického oddělení teplické nemocnice Marta Vachová, která si certifikát za přínos pro rozvoj regionu převzala z rukou předsedy představenstva Krajské zdravotní Jiřího Nováka.

„Chtěl bych paní primářce Martě Vachové poblahopřát a zároveň jí děkuji za úsilí a péči, se kterou odvádí svoji práci. Velmi mě těší, že zaměstnanci naší společnosti se pravidelně umisťují na předních příčkách této ankety, kdy o vítězi nerozhodují jen odborníci, ale také široká laická veřejnost,“ uvedl Jiří Novák.

Právě Jiří Novák získal již v roce 2015 tuto cenu v kategorii Podnikání a management, za osobní přínos pro rozvoj největšího poskytovatele zdravotní péče v Ústeckém kraji při modernizaci pěti nemocnic, investic do nejmodernějšího přístrojového vybavení, zvyšování mezd zaměstnanců i měnícího se obrazu vnímání společnosti u veřejnosti.

„Je to úžasné ocenění nejen za moji práci, ale za úsilí všech zaměstnanců našeho oddělení a kolektivu teplického centra pro léčbu roztroušené sklerózy. Opravdu moc děkuji veřejnosti i našim pacientům, kteří nás podpořili, což vypovídá o tom, že jsou s naší prací spokojeni,“ reagovala na ocenění primářka Marta Vachová.

Letos reprezentovala Krajskou zdravotní svým úspěchem lékařka teplické nemocnice. Výsledky 7. ročníku byly slavnostně vyhlášeny 26. ledna 2018 v ústeckém Clarion Congress. V předchozích letech uspěli v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje i další lékaři z Krajské zdravotní, konkrétně z ústecké Masarykovy nemocnice Karel Edelmann, Jan Schraml, Martin Sameš a Jana Dušánková. Nad akcí převzal osobní záštitu hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*