Staňte se Ježíškem seniorů z Vroutku i letos

Foto: pixabay.com
  •  

Již pátým rokem zde máme výzvu „Staňte se naším Ježíškem“. V minulých letech jsme vždy dělali medailonky jednotlivých klientů, kteří by z různých důvodů neměli pod stromečkem žádný dáreček, a s tím jsme se nechtěli smířit, protože kdy jindy než o Vánocích by měli být všichni šťastní a měli by najít pod stromkem alespoň něco, co je potěší. A s vaší po-mocí se nám to pokaždé podařilo.

Dokonce se nám každý rok podařilo od vás, Ježíšků, nasbírat i dostatek dalších věcí tak, že jsme mohli udělat balíček každému z našich 52 klientů, za což jsme neskutečně vděční. V letošním roce je však všechno jinak a my, bohužel, vzhledem k situaci nemůžeme věnovat dostatek času individuálním medailonkům.

Rozhodli jsme se proto letos zveřejnit jen jeden dopis Ježíškovi, kdy jeho splnění udělá radost všem našim obyvatelům. Letošní rok byl opravdu velmi náročný pro nás všechny a především pro naše klienty, kteří jsou velmi dlouho odloučeni od svých rodin, přátel a všech kontaktů mimo Domov, proto bychom velmi rádi přispěli k tomu, že budou mít krásné Vánoce, a bu-deme vám vděčni za pomoc.

Pokud chcete být naším Ježíškem, vyberte si ze seznamu věcí a v jakémkoliv množství (je jedno, jestli 1 kus nebo krabici) nám je přineste nebo zašlete do Domova, my je následně dle individuálních potřeb obdarovaných rozdělíme do balíčků. Konec příjmu dárečků jsme letos stanovili na 20. 12., tak abychom vše mohli vydezinfikovat a teprve následně balit klientům a připravovat na Štědrý den. Děkujeme Vám!

Za všechny v Domově Markéta Sosnová, ředitelka

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*