Nové kurzy pro seniory i děti najdete na webových stránkách

  •  

Kvůli opatřením souvisejícím s epidemií koronaviru je Dům dětí a mládeže a ZpDVPP v Ústí nad Labem stále uzavřený. Ale nezahálíme a připravili dům, aby až se otevře, byl zase o trochu hezčí a modernější.

Zčásti jsme vymalovali a zrekonstruovali divadelní sál, instalovali nové výukové obrazy, nápisy na schodiště, pořídili nové výukové prvky a i nové herní prvky do areálu před domem. Od poloviny ledna realizujeme on-line vědomostní soutěže vyhlášené MŠMT a on-line aktivity pro seniory – kreativní dílny, vaření a mnohé další.

Nejen dětem, ale i seniorům Dům dětí a mládeže a ZpDVPP Ústí nad Labem nabízí pestrou škálu zájmových aktivit. Kreativní činnosti jako je výtvarný ateliér, keramika, paličkování, šití, ruční práce. Dále hobby klub, taneční, sborový zpěv, hra na hudební nástroje, jóga, cvičení proti bolestem zad, bridž klub, cizí jazyky, digitální fotografie, výpočetní technika a mnohé další.

Zároveň počínaje 1. květnem se spustilo na stránkách www.ddmul.cz online přihlašování na pravidelnou zájmovou činnost pro školní rok 2021/2022. Prosím, berte na vědomí, že některé kroužky a kurzy budou teprve doplněny v nadcházejících dnech a týdnech – sledujte tedy pravidelně aktualizovanou nabídku. Aktuální nabídka, bližší informace a přihlášení na www.ddmul.cz.

Děkujeme vám za přízeň a těšíme se snad již brzy na viděnou.

Kolektiv pedagogů DDM a ZpDVPP Ústí n. L.

 

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*