Minigolfový turnaj se vydařil

•

V letních měsících se uskutečnila minigolfová liga klubů mosteckých seniorů. Šlo o soutěž tříčlenných týmů. Hrálo se na 18 minigolfových jamkách. Během soutěže nás navštívil i mistr České republiky v minigolfu a předvedl ukázky na jednotlivých jamkách. Senioři si tak užili hru profesionála. Tento sport je mezi seniory, kteří ho hrají kromě zimy celoročně, velmi oblíbený.

Většina týmů odehrála sedm her. Vítězem teamů se stal klub č. 4  ve složení Valdová, Majerová, Vykouková s náhozem 1055 bodů, před klubem č. 2 Kmentová, Wohlrabová, Krejčí, kteří odehráli většinu Štěchovská, Kubatová, Šulc zaskakovali, nához 1122 bodů a třetí skončil klub č. 6 Hlebová, Bullová, Richterová 1343 bodů. V jednotlivcích získala 1. místo Valdová Míla 367 bodů, 2. místo Kmentová Hana 374 bodů a 3. místo Majerová Božena 375 bodů.

Organizátorem minigolfu klubů byl Josef Houška, ve spolupráci s Klubem seniorů, magistrátem města a koupalištěm v Mostě. Ceny do soutěže, která bude vyhodnocena 14. října v klubu seniorů, poskytl magistrát města Mostu.