Mazlíčci na vás čekají v ústeckém útulku

  •  

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

V Lukách 178/21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Telefon: 472 775 202
Mobil: 733 126 101

Více informací najdete ZDE.
 

Bars

Pes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou a šedivou mordou, stáří 14 let, výška 45 cm. Bars je psí dědeček, který se dostal do útulku poté, co se jeho majitelka odstěhovala do zahraničí. Bars je zvyklý v bytě, je čistotný a zasloužil by si důstojně dožít někde u nového pána v teplíčku.

Miky

Pes, kříženec rezavé barvy s bílou náprsenkou a černou mordou, výška 35 cm, stáří 9 měsíců. Miky je vhodný pouze na zahradu, ničí zařízení bytu, jinak je přátelské povahy. Jedná se o mladého psa, kterého je nutné vychovat.


Charlie

Pes, hladkostrstý kříženec, bílý s hnědočernými fleky, stáří 10 měsíců, výška asi 40 cm. Charlie je čistotný pes, který je zvyklý v bytě, který nemá rád děti. Jeho nový majitel musí počítat s tím, že musí Charlieho vychovat, jelikož se jedná o psího teenagera a rád si dělá co chce.

 

Sára

Fena, kříženka retrívra, stáří 1,5 roku, výška 50 cm. Sára má černou vlnitou srst, je mírné povahy a má ráda dostatek pohybu. Sára se velmi bojí auta, odmítá do něj i nasednout, proto je s tím nutné počítat. Vhodná spíše k domku se zahradou.

Darka

Fena, kříženka labradora černé barvy s prošedivělou mordou, výška 55 cm. Darce je asi 6 let. Je to velmi přátelská a vyrovnaná fenka, vhodná k dětem, která zvládá základní povely a ráda aportuje. Je velmi čistotná, vhodná do bytu i na zahradu.

 

Arex

Pes, německý ovčák černé barvy, výška 55 cm, 3 roky starý. Arex je výborný hlídač, zná základní povely poslušnosti. Nesnese se s ostatními psy, je vhodný do objektu či na zahradu jako hlídač.