Lovosický klub Úsměv = Zdraví bodoval v soutěži Nadace Charty 77

  •  

Stříbrnou  příčku  obsadil  seniorský  klub Úsměv = Zdraví   z Lovosic v  soutěži  Senior  roku  2017. Nejaktivnějším  a nejpříkladnějším  seniorům  a klubům z  celé  republiky  udělila  své ceny Nadace Charty 77 již popáté.  Cílem  akce  je  podpora seniorů  jako  významné  části společnosti a zdůraznění jejich výjimečných  výkonů,  počinů a  prací. Ocenění má inspirovat seniory v jejich vlastním životě a  posilovat jejich sebevědomí a sebedůvěru.

Soutěží  se  ve  dvou  kategoriích,  a to  Nejlepší  senior a  Nejlepší  klub.  Letos  se  sešlo 91 nominací. Už vloni Lovosičtí v anketě bodovali, Seniorkou  roku  2016  se  stalapředsedkyně jejich spolku Libuše Žamberská.

„Máme z toho radost. Pravidelné cvičení, relaxace, přednášky o zdraví, soutěže a další spolupráce  na  společenském dění  ve  městě  je  náplní  naší činnosti,“  uvádí  Libuše  Žamberská. Členové se stále vzdělávají  na  Akademii  pacientských  organizací,  pořádají soutěže  v pétanque,  bowlingu, minigolfu.

Spolek  připravuje taneční zábavy pro dříve narozené,  vyrábí  dekorace, keramické  předměty,  chystá kurzy  trénování  paměti.  Při putovní výstavě Ligy proti rakovině v Litoměřicích členové podávali  informace  o nutné prevenci zdraví. Ale také si pomáhají navzájem v tíživé zdravotní situaci.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*