Josef Hon vás zve na akce teplické Arkadie

  •  

Kam jinam bych vás mohl pozvat než na nějakou akci Arkadie. A kam jinam v období adventu, než na Vánoce s Arkadií. Zase vás čeká živý betlém a spousta koled a písní převážně vánočních, v podání od mrňat z Pramínku až po dospěláky z Audite Silete, vánoční dobroty (pečené brambory, štrůdl, vafle od našich německých přátel a hlavně svařáček) a plno milých drobností z produkce našich chráněných dílen.

Moderovat bude tradičně Eva Stieberová a vy se tu určitě setkáte se svými adventně naladěnými přáteli. To všechno se odehraje ve čtvrtek 15.prosince, jako už řadu let v prostoru před šanovskou Mušlí. Prodej ve stáncích začne ve 14,30, program v 15,30.S Arkadií se ale můžete v době adventu setkat i jindy. Hudební soubor, pod vedením Jirky Nového, vystoupí 10.prosince po 15.hodině na Vánočních trzích, které pořádá Lions Club Teplice ve spolupráci s DK Teplice na Zámeckém náměstí.

Se stejnými muzikanty a zpěváky se můžete setkat ještě jednou ve středu 21.prosince v 17,30 ve společenském klubu Domu kultury. To už budete mít určitě napečeno, uklizeno a možná už zabalené dárky, tak si přijďte užít adventní nálady.Pro úplnost adventní nabídky Arkadie zbývá pozvat vás na výstavu „25.Vánoce v Arkadii“. Ta bude otevřená až do 8.ledna ve výstavních síních teplického zámku.

Samozřejmě se půjdu podívat i na další akce, kterých bude v této době v Teplicích řada. Určitě si nenechám ujít v poslední adventní neděli 18.prosince v kostele sv.Jana Křtitele na teplickém Zámeckém náměstí koncert pěveckého sboru Audite Silete z Krupky. Rodičům a prarodičům bych doporučil, aby vzali děti na velmi milé představení Divadelního souboru Kulturního domu Olympie Krupka „Půjdem spolu do Betléma“. Hrají je už řadu let v Krupce a sál je vždycky nabitý. Pro teplické děti (a samozřejmě i dospělé) je zahrají také v neděli 18.prosince v 10,30 ve velkém sále Krušnohorského divadla. Zbývá jen popřát vám, abyste si dobře vybrali a předvánoční dobu a samozřejmě i Vánoce samotné si opravdu užili.

Josef Hon, Arkadie Teplice