Hasiči mezi seniory: Kadaňský Domov prošel celoplošnou dezinfekcí

  •  

Práce na čtyři dny, ale je hotovo. Celý kadaňský Domov pro seniory včetně detašovaného oddělení v nemocnici prošel v prvním listopadovém týdnu kompletní dezinfekcí. „Bohužel, ani nám se koronavirová nákaza nevyhnula. S ohledem na stávající situaci v Domově a ochraně jeho obyvatel a zaměstnanců byl tento krok nezbytný,“ uvedla k logisticky náročné akci ředitelka zařízení Lenka Raadová.

V Domově jsou již přibližně měsíc nastavena nejpřísnější možná hygienická a bezpečnostní opatření, jeho chod se řídí podle červeného, tedy nejvyššího stupně v předem připraveném krizovém plánu. Všichni si ale uvědomují, že ani zdaleka není vyhráno. „Každý den je jiný, čeká nás ještě dlouhá cesta,“ říká ředitelka.

O odborné dezinfekční práce se v Kadani postarali krajští a kadaňští hasiči. „Moc jim za pomoc děkujeme, byli úžasní. Ráda bych také poděkovala celému personálu, který neuvěřitelné množství práce navíc zvládl za plného provozu, v neposlední řadě děkuji také všem obyvatelům zařízení za trpělivost, klid a pochopení v průběhu celé akce,“ skládá poklonu všem zúčastněným Raadová.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*