FOTO: Zahradní slavnost ve stylu filmové Pomády

  •  

V Domově pro seniory v Mostě se konala celodenní akce v prostorech naší nádherné zahrady. Již od rána 8. června se naši uživatelé se zvědavostí scházeli do připravených a krásně nazdobených altánů, kde mohli nejdříve poslouchat reprodukovanou hudbu a později si vychutnat představení českého dudáka a hru na dudy v podání pana Otty Lišky a jeho dcery, která ho doprovázela zpěvem a hrou na vozembouch. Pro všechny bylo připraveno občerstvení v podobě sladkých koláčů a kávy. Dopoledne jsme trávili nejen hudbou, ale i aktivně na sportovních stanovištích.

Velkým zpestřením bylo překvapení pro seniory v podobě tance, který předvedly pracovnice našeho domova v tematických kostýmech a za doprovodu hudby ze známého amerického muzikálu Pomáda. Na své si přišli během tohoto na zážitky plného dopoledne i milovníci zvířat, jelikož nás celým dopolednem provázel pan Gertner se svým malým cvičeným pejskem Inuškou.

Odpolední program byl opět zahájen tancem z filmu Pomáda a pak už následovala živá hudba oblíbené kapely Melodie, grilování vůřtů, zpěv a příjemná pohoda při nádherném počasí, které nám tentokrát opravdu přálo. Vrcholem celého dne bylo vystoupení dětí  z tanečního studia Kamily Hlaváčikové z Mostu. Celkem se nám předvedlo šest tanečních seskupení všech věkových kategorií, která předvedla průřez všemi tanečními styly. Největší aplaus samozřejmě sklidili ti nejmenší tanečníci.

Všem moc děkujeme za nádherný den plný zážitků. Všem, kteří pomáhali program uskutečnit, touto cestou také velmi děkujeme.

Městská správa sociálních služeb v Mostě – příspěvková organizace