FOTO: Sportovních her seniorů v Litvínově se zúčastnilo 22 týmů

  •  

Už 31. sportovní hry seniorů v Litvínově si letos užilo hned 22 týmů z celého kraje. Na litvínovském stadionu je přivítali členové Regionální organizace Svazu důchodců Most – Litvínov. Přítomní byli připraveni změřit síly v již tradičních disciplínách.

Všechny vítala se širokým úsměvem a typickým elánem předsedkyně pořádající organizace Iva Francová, pozdravit sportovce přišli i předseda Rady seniorů ČR Zdeněk Pernes a místopředseda Rady seniorů a předseda krajské Rady seniorů Ústeckého kraje Alois Malý.

V rámci akce se síly se měří například v hodu šipkami na cíl, střelbě na malou hokejovou branku, běhu s kolečkem na čas, hodu míčem do koše, běhu s míčkem na tenisové raketě na čas, bollo-ballu, golf-snag, hodu na cíl, a hodu kroužky na cíl.

Při organizování sportovních her je v Mostě pamatováno na ty důchodce, kteří si chtějí skutečně zazávodit, ale i na ty, kteří si svoji zdatnost ověřuji pouze na některých disciplínách. Regionální organizace Most-Litvínov zapojuje do sportovních her i mladou generaci. Jedná se o studenty Střední školy diplomacie v Mostě, kteří asistují jako nezávislí rozhodčí a vyhodnocovači výsledků na PC. Významnou pomocí jsou žáci Sportovní školy v Litvínově.

Občerstvení bylo k dispozici v prostorách zmíněného zimního stadionu, během klání i po něm hrála hudba a čekání na vyhlášení vítězů zpříjemnil přítomným kulturní i sportovní program – k vidění byl například fotbal v chůzi.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*