Dar od velvyslance potěšil a pobavil seniory v Krásném Březně

  •  

Domov pro seniory Krásné Březno obdržel darem od Velvyslanectví Čínské lidové republiky v České republice interaktivní stolek senTable, který bude sloužit klientům DpS. Jedná se o moderního mobilního interaktivního průvodce a společníka, jehož hlavním cílem je aktivizovat, rozvíjet a zpříjemnit každodenní volnočasové aktivity našich seniorů.

Patentovaný interaktivní dotykový stůl navržený na míru domovům pro seniory, pro stacionáře, nemocnice, terapeutické a aktivizační služby nabízí klientům zkvalitnění a zpestření jejich života a pobytu, a to prostřednictvím na míru vytvářených aplikací, které jim umožní celé spektrum aktivit.

TRÉNINK KOGNITIVNÍCH FUNKCÍ důležitý pro klienty, využití pro jednotlivce i skupinovou terapii. REMINISCENČNÍ TERAPIE aplikace vyvinutá na míru pro individuální práci s klientem. ZÁBAVNÉ APLIKACE hry, kvízy, filmy, knihy a aplikace umožňující trénink paměti a mnoha dovedností. INFORMAČNÍ APLIKACE A WEBY především pro aktivní seniory a jejich orientaci v dění a společnosti. PROVOZNÍ APLIKACE jídelníčky, rezervace akcí, denní program zařízení, fotogalerie atd.

SenTable a jeho nastavené aplikace pomáhají seniorům aktivně prožít plnohodnotný život a zabraňují sociální exkluzi. Prokazatelným způsobem pomáhají zkvalitnit život, podporují kognitivní funkce, zlepšují komunikační dovednosti seniorů. Interaktivním stolkům senTable byla udělena známka kvality CZECH MADE. Děkujeme.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*