Američanka s brazilským srdcem zazpívá v Teplicích

  •  

Newyorčanka, zpěvačka, skladatelka a aranžérka Marcella Camargo zpívá od svých 14 let. Narodila se sice jako Američanka, ale zato s pořádným brazilským srdcem a jak Spojené státy, tak Brazílie ji velmi ovlivnily jako hudebnici.

Jejím nedávným největším úspěchem byla píseň „A Chama Verde“ která byl nominována na „píseň roku/Song of the Year“ pro latinské Grammy v roce 2016. Macella, kterou uvidíte v Jazz Clubu 27. dubna od 20:00 hodin, je sólovou zpěvačkou na albu „Sem Tradução“ Fernanda Brandão, pracuje jako studiový zpěvák pro Hawthplay Records a vystupuje též jako doprovodný zpěvačka velkých hvězd. ‚

Během studijního pobytu na legendární Berklee v Bostonu (2009 – 2014) působila jako zpěvačka zdejších skupin „Pulse of Boston“ a „Superband“ a také vystupovala jak sólově, tak s různými seskupeními na mnoha místech, kde se v Bostonu hraje kvalitní hudba.

Absolventka Berklee College of Music poté získala „Světové stipendium“, jež jí umožnilo, aby studovala a spolupracovala s mezinárodními veličinami, jako jsou zpěvák a písničkář Paul Simon (Simon & Garfunkel), pianista Whitney Houston Jetro da Silva, americká zpěvačka Nona Hendryx, nikaragujský zpěvák Luis Enrique, španělský klavírista Flamenco Javier Limón a brazilští zpěváci a písničkáři Filó Machado, Marcos Valle a Ivan Lins. Vstupné na koncert je 200 korun.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*