Mazlíčci na vás čekají!

  •  

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

V Lukách 178/21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Telefon: 472 775 202

Kuba

Pes, kříženec, delší srst základní barva rezavá, bílá náprsenka a ponožky, bílá maska na hlavě, výška 45 cm, stáří 10 let. Kuba je psí dědeček, je nekonfliktní a snese se s jinými psy. Má nemocné srdce a až do konce života bude muset brát léky na srdce. Zasloužil by si dožít někde u nového pána v teplíčku.

Heduš

Fena, kříženka černé barvy s malým bílým flíčkem na hrudi, výška 40 cm, stáří asi 7 let. Heduš je pohodová fenka, která se snese s ostatními psy, ráda chodí na procházky, je zcela nekonfliktní.

Sajmon

Pes, kříženec hladkosrstý, základní barva bílá s černými znaky, výška 45 cm, 2 roky starý. Sajmon je zpočátku trochu nedůvěřivý pejsek, který si potřebuje pár dní na nového pána zvyknout. Je to kříženec teriéra, takže by potřeboval páníčka, který bude důsledný v jeho výchově. Je čistotný, zvyklý v bytě.

Art

Pes, kříženec černý s pálenými znaky, výška 60cm, stáří 1-2 roky. Art je klidné povahy, nepere se s ostatními psy, rád chodí na vycházky.

Roník

Pes, kříženec černý, delší srst, výška 45 cm, stáří 2 roky. Roník je milý a přátelský pejsek, který má rád děti a snese se i s jinými psy.

Lady

Fena, plemeno maďarský ohař, barva rezavá, výška 60 cm, stáří 4 roky. Lady je klidné a vyrovnané povahy, je zvyklá v bytě. Do našeho centra se dostala kvůli nemoci svého páníčka a hledá nyní nový domov. Má ráda hodně pohybu.