FOTO: Senioři nafotili netradiční kalendář

  •  

Na fotografiích nového stolního kalendáře jsou zachyceni senioři z domovů a penzionů pro seniory v totožné situaci, a to na vždy dvou fotografiích. Původní snímky jsou pořízeny z dětství či mládí aktérů, další jsou ze součastnosti. Stolní kalendář na rok 2019 s názvem „Minulost versus současnost“ vydává v současné době Městská správa sociálních služeb v Mostě.

„Focení si aktéři užívali a na památku si odnesli nevšední vzpomínku v podobě dvou fotografií s mnohaletým časovým rozdílem,“ přibližuje Michaela Stahlová z mostecké organizace.

Senioři jsou na fotografiích zachyceni při různých aktivitách, například u narozeninového dortu, v divadelním prostředí, s dechovým hudebním nástrojem, u rybníku, s panenkou, na koloběžce či společně s dospívající dcerou.

„Fotografie ze současnosti byly pořízeny v ateliéru Daniela Šeinera, se kterým organizace tradičně spolupracuje na tvorbě kalendářů. Dále na zámku v Korozlukách, na hradě Hněvín, na mosteckém vrchu Ressl či na jedné z mosteckých ulic,“ doplňuje Michaela Stahlová.

Kalendář stojí šedesát korun a jeho zakoupením podpoříte služby pro seniory, osoby se zdravotním postižením a děti.

Kalendář seženete na těchto místech V Mostě: Ředitelství MSSS , ul. Barvířská 495, Domov pro seniory, ul. Jiřího Wolkera 404, Domov pro seniory, ul. Antonína Dvořáka 2166, Penzion pro seniory, ul. Albrechtická 1074, Penzion pro seniory, ul. Komořanská 818, Penzion pro seniory, ul. Ke Koupališti 1180 a Denní dětský rehabilitační stacionář, Středisko denní péče o děti do tří let věku, ul. Františka Malíka 973.

 

1 komentář z FOTO: Senioři nafotili netradiční kalendář

    • Dobrý den, to je příspěvek několik let starý, bohužel nevím, zda je kalendář ještě k dispozici, děkuji, redakce.

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. FOTO: Senioři nafotili netradiční kalendář (Seniorské listy Ústeckého kraje) – MSSS
  2. Kalendář mosteckých seniorů slaví úspěch | Seniorské listy

Komentáře jsou uzavřeny.