XI. Lipovský soutěžní den

  •  

Přinášíme vám reportáž z z XI. Liptovského soutěžního dne.

Naše čtyřčlenné družstvo se chystá na XI. Lipovský soutěžní den. Předpověď počasí slibuje nejteplejší den v týdnu, a to přes 30 °C. Vybaveni pitím, pokrývkami hlavy a dobrou náladou vyrážíme kolem deváté hodiny ranní směr Lipová.

Po milém přivítání ředitelky tamního Domova a posilněni výborným občerstvením se vydáváme k soutěžím. Je připraveno deset disciplín a naše družstvo začíná u Kola štěstí, které nám v minulosti štěstí vůbec nepřálo. Smůla z let minulých je zažehnána a my si z první disciplíny „odnášíme“ krásných a šťastných 500 bodů. Naši soutěžící, ve složení tři ženy a jeden muž, se do plnění všech úkolů pustili opravdu zodpovědně, s chutí, elánem a radostí. Všichni si den opravdu užívali, podporovali se, pomáhali si a radovali se společně z dílčích úspěchů. Přes velké vedro jsme úspěšně splnili všechny disciplíny, odevzdali startovní listinu a usedli do stínu pod stany.

Poobědvali jsme výborný guláš a mezitím, co se počítaly výsledky, jsme si zazpívali a někteří i zatančili při hudbě a zpěvu pana Františka Veselého. Své síly přijelo změřit osm družstev a naši „borci“ se umístili na krásném 2. místě. Radost byla obrovská, jelikož většina z našeho družstva byla na takové soutěži mimo náš Domov poprvé. Vítězové obdrželi medaile, diplom, dárkový balíček a dort. Unaveni horkem, ale šťastní a spokojení jsme se kolem druhé hodiny odpolední vydali na cestu domů. Již teď se těšíme na další ročník Lipovského soutěžního dne.

Jana Nerudová, Domov „Srdce v dlaních“

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*