Police Symphony Orchestra zahraje v sobotu živě z městského rozhlasu v Ústí

  •  

Muzikanti z Police Symphony Orchestra z Police nad Metují připravili na poslední lednovou sobotu hudební happening Na slyšenou! Cílem je vnést do veřejného prostoru pozitivní náladu.

K akci Na slyšenou, jež se koná v rámci iniciativy #kulturunezastavis se připojí i Ústí nad Labem. “Akce Na slyšenou je živé vysílání pro obyvatele obcí a měst v celé České republice prostřednictvím místních rozhlasů,“ vysvětluje mluvčí ústeckého magistrátu Romana Macová s tím, že jde o to přinášet živou kulturu publiku v období pandemie.

Police Symphony Orchestra bude znít městem v sobotu 30. ledna od 15:00 do 15:20 hodin. Postupně zazní Krkonošské pohádky, Hladiny, Warwick Avenue nebo Slunečný hrob.

 

Zúčastní se města a obce napříč celou republikou: Archlebov – Batňovice – Bezděkov (okres Pardubice) – Borohrádek – Brandýs nad Orlicí – Broumov – Býčkovice – Bzenec – Dvůr Králové nad Labem – Hodonín – Hořiněves – Hostinné – Hošťalovice – Hrobce – Hustopeče – Choceň – Kašnice – Litovel – Lovosice – Meziměstí – Měcholupy – Milínov – Náchod – Nebanice – Nedomice – Počepice – Poděbrady – Police nad Metují – Praha 7 – Prosetín – Rochlov – Semice – Solnice – Suchá Lhota – Třešť – Týnišťko – Ústí nad Labem – Vážany – Velké Poříčí – Zábrodí – Zduchovice – Žernov – Židlochovice

 

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*