Napsali jste nám: Z Domova pro seniory

  •  

Poslední měsíce roku 2017 byly u nás v Domově pro seniory znamením příprav na Vánoce. Díky šikovným seniorům adventní čas probíhal tradičně pečením cukroví, vyráběním výrobků a s příchodem adventu jsme postupně vyzdobili všechny pavilony.

Pozvání k adventním koncertům našim klientům, za které moc děkujeme, přijali z rumburské střední zdravotní školy, mateřské školky, speciální základní školy ve Šluknově, pan Anděl se studenty SLŠ a SOŠS, komunitní centrum Ambrela a gymnázium Varnsdorf.

Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat za krásná vystoupení a ručně vyrobené dárečky, neboť vnesly do srdcí seniorů mnoho radosti a emotivní vzpomínky.

Na Štědrý den sestřičky uspořádaly uživatelům bohatý program, kde nechyběly pohádky, filmy, punč, a vánoční hudba. Každý uživatel si vylosoval tombolu, ve které byl vždy malý dárek. Díky tak patří všem zaměstnancům, kteří se podíleli na těchto přípravách.

Na silvestrovskou zábavu nám k poslechu a tanci zahrála skupina „Peleton“, kterou si všichni užili a tím jsme úspěšně zakončili konec roku.

Na závěr děkujeme paní Ducháčové a jejím žákům za spolupráci, kteří nám v průběhu roku pomáhají.

Za všechny uživatele a zaměstnance DPS dodatečně přejeme čtenářům v roce 2018 hlavně pevné zdraví, lásku a veselou mysl.

Aktivizační pracovník Ilona Kružíková, Domov pro seniory Šluknov

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*