Advent v Ústí: Svěcený i Blanarovičová vystoupí pro Leonku

  •  

Třetím rokem si mohou všichni příznivci, nejen vážné hudby, užít předvánoční atmosféru v ústeckém Kostele sv. Vojtěcha. A již třetím rokem také společně pomoci potřebným. Koncerty s sebou nesou poselství Vánoc a i letos pomáhají. V tomto roce společně s Nadačním fondem Energie pomáhá, podpoří malou Leonku, která trpí dětskou mozkovou obrnou. Součástí projektu je také obrazová výstava malé Leonky, na kterou poputuje část výtěžku z těchto koncertů.

I letos přijal pozvání vynikající houslový virtuos Jaroslav Svěcený s doprovodem (Zdeňka Žádníková Volencová, Jitka Navrátilová a Komorní orchestr Virtuosi Pragenses) a v Ústí potěší publikum 10. prosince od 19 hodin. Novou tváří tohoto roku bude Yvetta Blanarovičová, která vystoupí 17. prosince od 19 hodin s dětským sborem Ústecké Bambini.

Vstupné na tyto koncerty je 300 Kč. Předprodej vstupenek je v Kulturním domě v Ústí nad Labem a na pobočce společnosti Centropol, Vaníčkova 1.

Slavností předání šeku proběhne, z rukou patronky Nadačního fondu Energie Pomáhá a zároveň sopranistky Lenky Graf, která 23. prosince vystoupí na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem při závěrečném koncertě.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*