Ve Veletržním paláci byl pokřtěn kalendář DOMA 2019

  •  

Kalendář DOMA 2019 je pokřtěn. Křest proběhl v pražském Veletržním paláci, v Cafe jedna a byla to sláva veliká. Teď už má cestu mezi vás volnou.

 

Že nevíte, o co jde? Po 12 fotografiích významných osobností našeho kulturního života ve svém domácím prostředí, které letos zdobí několik set domovů či kanceláří, pozvalo do svých domovů fotografa Štěpána Hona dalších 12 kumštýřů, které znáte přinejmenším z televizních obrazovek. A někteříz nich přišli kalendář i pokřtít.

Moderování akce se ujal Jiří Havelka, sklenku pozvedli Arnošt Goldflam, Igor Orozovič či Halka Třešňáková a samozřejmě i autor kalendáře. Společně pak ze svých skleniček obětovali pár kapek vína pro pravý křest. K tomu zahráli a zazpívali dětští i dospělí členové Kroužku REV!VAL z Arkadie či pražská hudební skupina Johannes Benz.

Tak teď už víte. Kdo všechno Vás do svého domova na měsíc pozve, to zjistíte na www.charitativnikalendar.cz, kde si také můžete kalendář objednat. Pokud s internetem nekamarádíte, neváhejte si pro kalendář přijít do obchůdku Arkadie na teplickém Laubeho náměstí, nebo do některé z pražských kaváren MamaCoffee. Důležité je vědět, že výtěžek kalendáře podpoří každodenní mikrobusovou dopravu klientů Arkadie. V loňském roce to bylo 230 tisíc korun.

Josef Hon