V Mostě proběhly sportovní hry seniorů

  •  

V sobotu 28. května naše Regionální organizace spolu s Krajskou radou seniorů v Ústí nad Labem pořádala 33. sportovní seniorské a krajské hry ve Velebudicích v Mostě. Na tomto místě se budou 13. až 15. července konat Mezinárodní seniorské hry.

Po dvouleté covidové pauze se sjelo 18 družstev po sedmi členech , aby se zde utkali v různých  disciplínách. Sport nám zpestřily děti s pěkným tanečním vystoupením a živá hudba. Při hrách pomáhalo 28 studentů a dvě profesorky ze Střední školy diplomacie a veřejné správy. Hlavní organizátor byl předseda Sportovního klubu pan Josef Houška. Na těchto hrách se vlastně sešli děti, studenti a senioři. I když byla obloha chvílema černá, tak jsme nezmokli a všichni byli spokojeni.

Letos se stali nejlepším družstvem senioři z mosteckého klubu číslo 8.  Na druhém místě skončili senioři z Horního Jiřetína.  Třetí skončili senioři z Meziboří. V jednotlivcích byl nejlepší pan Jiří Kaňka z našeho mosteckého klubu číslo 3.

Chceme poděkovat Krajské radě seniorů v Ústí, která nám poskytla finanční dar a také zavítala podpořit toto sportovní klání, mosteckému Magistrátu, který je neobyčejně vstřícný k seniorům i obyvatelům Mostu.

Jaroslava Rucká, Regionální organizace seniorů Most