V Domově důchodců Čížkovice se slavilo

  •  

V čížkovickém domově důchodců je stále veselo, tento týden jsme pořádali hned dvě oslavy. V úterý se konala oslava narozenin a ve středu slavily naše dámy Mezinárodní den žen.

Osmého března jsme uspořádali oslavu narozenin pro paní Jedličkovou, která slavila krásné, kulaté 90. narozeniny. Popřát k tak významnému životnímu jubileu přišli uživatelé i zaměstnanci našeho domova. Připojujeme se ke gratulantům a do dalších let přejeme zdraví, pohodu a spokojenost.

Hned druhý den jsme přichystali pro naše dámy posezení k příležitosti MDŽ. Všem našim uživatelkám i zaměstnankyním jsme předali červený karafiát. Květina udělala obrovskou radost. Naše šikovné kuchařky přichystaly překvapení v podobě domácích zákusků, které se podávaly ke kávě. Následoval přípitek vaječným likérem a chlebíček. Při poslechu dechové hudby se nám uživatelky rozezpívaly a zavzpomínaly na časy, kdy dostávaly kytičky od manželů či přátel. Dodatečně přejeme všechno nejlepší k svátku všem maminkám, dívkám, kamarádkám, sestrám a babičkám.

Zuzana Česalová, Domov důchodců Čížkovice