Ústecký Taxík Maxík vozí i na očkování

  •  

Od ledna letošního roku mohou senioři a držitelé průkazu ZTP,ZTP/P využívat naši novou službu přepravy Taxík Maxík, který město předalo do provozu Pečovatelské službě, p.o. Dá se říci, že v této nelehké době jako na zavolanou.

Senioři se tak mohou vyhnout cestám v MHD, kde je větší kumulace osob. Od ledna do března jsme Taxíkem Maxíkem převezli 208 osob, uskutečnili 335 jízd a najeli 4 500 km. Převážně senioři, několik ZTP nebo ZTP/P měli nejčastěji zájem o odvoz do zdravotnického zařízení – prostě k lékaři. Ale také na úřady, na poštu, na nákup, do banky. Jeli jsme na hřbitov, na návštěvu do domova pro seniory. Vozíme i klienty z domovů pro seniory k lékaři (Orlická, Krásné Březno). Velmi často teď vozíme lidi na očkování do nemocnice. Máme už stále zákazníky, jména se začínají pravidelně opakovat.

Nejvíc vytížený je v dopoledních hodinách. Prosíme zájemce, aby volali s předstihem, auto je jen jedno, nemůže být na víc místech najednou. Taxík Maxík je možné si objednat v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hodin na telefonním čísle 702 192 417, nejméně jeden den před plánovanou přepravou, nebo osobně v sídle Pečovatelské služby Ústí nad Labem, p.o. (Zdravotní středisko Bukov, Masarykova 781/318b).

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*