Uskutečnil se už druhý ročník Dubfestu

  •  

Druhý ročník festivalu si v MěÚSS Jirkov užili klienti, rodinní příslušníci i hosté, kteří se přišli podívat v čele se starostkou a místostarostkou města.

Celé odpoledne hrála skupina Úlet opět se svou nezničitelnou dobrou náladou, podporována tancem sociálních pracovníků a ostatních zaměstnanců s klienty. Pro všechny bylo připravené pivečko, buřty, sladké pečivo a další dobroty, prodávali se výrobky našich „Šikulek“. Připraveny pro návštěvníky byly také soutěže s malými odměnami, které všichni krásně zvládli.

Přijeli se na nás podívat také členové Veteran car clubu Chomutov pod vedením pana Zdeňka Prchala, kteří přivezli k prohlídce 3 vozy ze svých sbírek v čele se stále populárnějším trabantem. Na středeční akci Dubfest jsme odhalovali našeho nového maskota „Dubáčka“, jehož autorem je Luboš Sládek, kterému se moc povedl a my mu za něj ještě jednou děkujeme.

Zároveň chceme moc a moc poděkovat sponzorům, kteří nám pomohli k tomu, abychom si takového krásného maskota mohli pořídit. Udělali velkou radost jak klientům, tak i zaměstnancům, které každý den bude „vítat“ při příchodu do práce.¨Celé odpoledne s teplem, ale sluníčkem pod mraky bylo příjemné a veselé. Všichni zúčastnění se rozcházeli vesele s písničkou „Jsem optimista“ od Olgy Lounové.

Blanka Koblicová, Městský ústav sociálních služeb