Turnaj v kostkách v Domově důchodců Čížkovice

  •  

Ve středu dne 13. února 2019 proběhl v Domově důchodců Čížkovice již 5. ročník Turnaje v kostkách. Pozvání přijala družstva z Domova důchodců Milešov, Domova důchodců Bystřany, Domova U Trati Litoměřice, Domova Na Svobodě Čížkovice a domácí družstvo z Domova důchodců Čížkovice.

Celý turnaj byl zahájen úvodním slovem a přivítáním všech hráčů. Pro všechny bylo připraveno občerstvení v podobě domácích citrónových a medových řezů, kávy a slaných krekrů. Kulturní místnost během soutěžního klání ožila zvuky dopadajících kostek, údivy i smíchem nad součtem hozených bodů. Pekelné soustředění se dalo krájet. Před obědem si soutěžící zkrátili volnou chvilku poslechem hudby a ochutnávkou nabízeného pohoštění. Hráči i jejich doprovody využili volného času k seznámení, popovídání, či sdělení si zážitků ze hry. Atmosféra byla příjemná a plná úsměvů.

Odpoledne proběhlo očekávané vyhlášení výsledků. Napětí se dalo krájet, každý v koutku duše toužil vyhrát. Krásné věcné ceny i veliké gratulace vítězům přišla předat vedoucí Domova důchodců Čížkovice paní Ing. Vlasta Jakubcová. Krásné třetí místo obsadil pan Busta z Domova U Trati Litoměřice, druhé místo získala paní Matzkeová z Domova důchodců Čížkovice a nádherné první místo vyhrála paní Kolková z Domova U Trati Litoměřice.

Všem výhercům gratulujeme a jménem našich uživatelů zúčastněným děkujeme za krásně strávený den plný zážitků a dobré zábavy.

Bc. Michaela Hrnčířová, Domov důchodců Čížkovice