Startuje další ročník soutěže Senior Art i klání o nejaktivnější klub

  •  

Už šestý ročník literární soutěže pro seniory v Ústeckém kraji Senior Art 2019 odstartoval. Tématem pro letošní rok je „Ústecký kraj včera a dnes“ a forma bude opět stejná – poezie (báseň) či próza (povídka).

„Zúčastnit se může každý senior nad 60 let, který žije na území regionu, včetně uživatelů služeb domovů pro seniory v Ústeckém kraji. Termín pro zaslání soutěžních příspěvků je do 30. června 2019 s tím, že slavnostní vyhlášení bude na podzim letošního roku,“ přibližuje Vít Hnízdil z krajského úřadu.

Soutěžní příspěvky dejte do obálky s nápisem „Senior Art 2019“ a pošlete na adresu: Krajský úřad Ústeckého kraje, Bc. Veronika Jarošová, odbor kancelář hejtmana, Velká Hradební 3118/48, 400 02 Ústí nad Labem. Soutěžní díla se autorům nevracejí.

Další soutěží bude Nejaktivnější klub seniorů Ústeckého kraje. Přihlášky je nutné poslat do 15. června. Přihláška musí obsahovat výroční zprávu z roku 2018, doklady o spolupráci klubu s městem či jinými organizacemi, propagaci klubu a jeho činnosti a fotodokumentaci z aktivit klubu jako jsou výlety nebo přednášky.

„Veškeré doklady nechť kluby posílají poštou na adresu KRS Ústeckého kraje, Dobětická 2333/10, 440 01, Ústí nad Labem,“ říká předseda KRS Ústeckého kraje Alois Malý.

 

1 komentář z Startuje další ročník soutěže Senior Art i klání o nejaktivnější klub

    • Dobrý den, Senior Art se vyhlašuje až na jaře, loni to bylo v dubnu, takže propozice se teprve zveřejní. S pozdravem redakce Seniorských listů.

Komentáře jsou uzavřeny.