Spolupráce s mosteckými seniory navázána

  •  

Podařilo se nám navázat spolupráci se Sociálním zařízením v Mostě a to na popud pana Jiřího Dospěla. Uskutečnili jsme dvě velmi hezké návštěvy Mostu, a to 6. října pro členy Depa s Jiřím Dospělem a několika našimi členy. Druhou návštěvu vedla Jaroslava Vogelová pro 24 našich členů, taktéž už znalý situace, pan Jiří, jel s námi 13. října.

Krajina v podhůří Krušných hor nám z vlaku už skýtala hezkou podívanou. Teprve na místě jsme užasli – Jezero Most i s fungujícími kiosky a odbornou přednáškou, bylo startem dalších zážitků. Uvítání, i s dobrým obědem, který nám zařídil a mile nás přivítal, ředitel Městské správy sociálních služeb v Mostě Luboš Trojna. Všichni jeho spolupracovníci nám vytvořili milé prostředí. Na závěr se mohli naši účastníci podívat na gotický kostel, známý přesunem v roce 1975 o 825 m. Pak si každý volil volnější program a zpáteční cesta vlakem rychle uběhla.

Tato exkurze se všem líbila. Těšíme se, že i my se budeme moci pochlubit, při návštěvě mosteckých hostů, s DD u nás v Ústí nad Labem.

Jaroslava Vogelová, Spolek ústeckých seniorů