Spolek Úsměv=Zdraví se znovu schází, cvičí i hraje petanque

  •  

Po větším uvolnění opatření proti šíření covid-19, začal náš spolek ÚSMĚV=ZDRAVÍ opět vyvíjet činnost, jak jsme byli zvyklí.

Každé pondělí a úterý od 10 hod a ve čtvrtek od 17 hod jsme začali cvičit v Lovosicích na Osmičce, pod vedením našich cvičitelek – Věrky Tomáškové a Líby Žamberské. Na cvičení se vždy sejde 10 až 15 členů.

Začali jsme hrát pétanque a zúčastnili jsme se turnaje v bowlingu v Litoměřicích. 13.6. jsme zajistili plavbu lodí po Labi. Jelo se z Lovosic do Litoměřic zpět do Lovosic a směrem do Ústí nad Labem. Zúčastnilo se 70 osob.

25.6. uspořádaly naše členky Hanka Míková, Iva Veltruská a Věrka Javůrková krásný zájezd na zámek Hořovice u Berouna. Na zpáteční cestě jsme ještě navštívili růžový park v Lidicích. Výlet se vydařil, počasí nám přálo a všichni účastníci -bylo nás padesát- byli velmi spokojeni.

V sobotu 27.6. DDM Elko Lovosice pořádal na závěr školního roku v Lesoparku Osmička celodenní akci pro děti, na které se zúčastnily naše členky, jako poradkyně při jednotlivých disciplínách.

Poslední akcí v červnu bylo malování mandal, na které jsme se velmi těšily.  Sešlo se nás 30. Tentokrát se akce konala v Litoměřicích jako vždy pod úžasným vedením Ivanky Láskové.

V červenci se již těšíme na další výlety – Konopiště, Bečov nad Teplou a na týdenní pobyt v lázních Libverda. Začíná také každé pondělí od 13.7. skupinová relaxace v DDM Elko Lovosice, vždy od 10 hod. Cvičení bude probíhat každé úterý od 10 hod a čtvrtek od 17 hod v Lesoparku Osmička.

Jiřina Kolouchová