Slavíme sportováním – oslavili jsme jubileum

  •  

Okresní organizace Ústí nad Labem Svazu tělesně postižených pobočný spolek, pořádala již 22. sportovní olympiádu v netradičních disciplínách. Soutěží se v hodu na cíl, kop na branku, šipky, petangue, hod na plechovky, celkem 8 disciplín.

Účast je vždy velká. Letos musely být přistaveny dva autobusy pro 102 osob. Počasí nám přálo až moc. Vzhledem k tomu, že členská základna stárne a průměrný věk členů je 77,98 let věku, všichni tento horký den přežili bez problému. Byl zajištěn dobrý pitný režim. Sportovní klání seniorů přišli podpořit a i si to zkusit předsedkyně rady seniorů Květoslava Čelišová, starosta Severní terasy Jaroslav Šimanovský, Lenka Jaremová a Jakub Jeřábek z odboru sociálních věcí ústeckého magistrátu.

Příjemnou atmosféru poskytla hudba „Ústecký výběr“ pod vedením pana Miloše Jíry. Došlo i na taneček. Opožděně jsme slavili i sté narozeniny paní Danušky Jírové a 92. narozeniny paní Jitky Rybářové, obě byly přítomné.

Rádi se vracíme do prostoru zahrady restaurace u Becků, která je vždy pro naše sportování perfektně připravena. Pro účastníky her byla připravena dršťková polévka, oběd s pivečkem nebo výborným zmrzlinovým pohárem. Výherci byli oceněni diplomem a 1. místa tričkem s logem našeho svazu sportovní hry Dubice, 2. a 3. byly ceny hygienické a kosmetické. Kdo se účastnil, ten vyhrál, neboť byla i bohatá tombola. Dvaadvacáté sportovní hry jsou minulostí a my se těšíme na ty dvacáté třetí.

Milena Černá, Svaz tělesně postižených Ústí nad Labem

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*