Senzační senioři z Lovosic

  •  

I v této náročné době jsme si připravili program v rámci možností. V únoru jsme se zapojili do celorepublikové akce Sen Sen, přeplav svůj La Manche, ovšem letos na suchu, chodilo se a mohu říct, že to všichni přivítali.

Ne každý má chytrý telefon nebo hodinky, proto nám děvčata z domu dětí a mládeže Elko Lovosice připravily trasy s pro lepší orientaci. Ambasadorka Zdena Samuelová zapsala a spočítala ušlé kilometry i účastníky kteří se včas nahlásili, bylo jih dost kteří se hlásili po uzavření akce což byla škoda.  Školení na tablety bylo zajištěno 5x, Sen Sen pro osamělé seniory předal 9 tabletu, školení na chytré telefony za podpory Moudré sovičky se uskutečnilo koncem června také 2x. Ocenění Senzační senior roku 2020 od nás obdržely Helena Vaňková a Marie Karfíková.

Odměnou jim bylo krásné představení v divadle ABC se Simonou Stašovou a Petrem Nárožným Marie Karfíková hned v květnu připravila velmi hezký pobyt v lázních Libverda pro 40 osob, Beskydy nám připravuje Jarka Nosálová na srpen, Šumava je naplánována na září a chystáme se i do Sezimova Ústí. Plánujeme i zářijový výlet do Ratibořic, který připravila Hela Vaňková.

Od května se cvičí každé úterý v lesoparku Osmička, pod názvem „Protajči se ke zdraví“, zdravotní cvičení pod vedením Věrky Tomáškové. Ve středu máme petanque pod vedením Jarky Stárové a Věrky Javůrkové. Při všech akcích města pro děti jsme zapojeni.  Připravujeme přednášky ve školách i pro veřejnost. Tento rok nás opravdu prověřil a je vidět že se opět rozjíždíme.

Líba Žamberská, Úsměv = Zdraví Lovosice

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*