Seniorské lásky. Josef chce ale víc

  •  

Už si zvykl chodit každou sobotu  na oběd a vždycky to udělá tak, že zůstává u Marie přes noc.  A ještě se mu daří absolvovat nejen snídani, ale i  nedělní obídek. Marie  se snaží a je  vskutku  dobrou kuchařkou.  Menu se vždy skládá z polévky, hlavní chod zpestřuje salát nebo kompot a  tečku dělá káva s domácí bábovkou nebo buchtou. Přežraný Josef se poté vždy svalí na sedačku a během minuty je slyšet jeho chrápání. Marie spokojeně myje nádobí a je šťastná. Josef ví, jak  lze ochočit naivní ženu, která má dobré srdce. Josef ví, že ženy milují ušima. Josef ví, že doteky, skoro všude, dokáží divy! Je tady ale jeden problém.  Marie ráda přijímá jeho laskání, ale  Josef chce víc! „To bych se asi pozvracela,“ brání se Marie.

Josef  žije v ráji

Josef se nám už pěkně zakulatil. Plné talíře dobrých pokrmů z něj udělaly pecivála. Kalhoty odmítly kožený opasek a drží jen na kšandách.  Josef se chodí k Marii  i vykoupat,  doma má vypnuté topení, takže už ušetřil dost peněz. A navíc, Marie  se stydí, když jí chce zaplatit pivo a sama od sebe mu strká do ruky peníze. Že by jí občas donesl  třeba jen pytlík brambor, máslo, kus salámu, to ho ani nenapadne. Za tu péči, kterou s chutí přijímá, se Marii  odvděčuje hlazením po těle a láskyplnými slovíčky. A žebrá! Žebrá, že by toho v posteli chtěl víc. Ano, chtěl!  Ale Marie jeho návrhy opakovaně odsuzuje a ani si neuvědomuje, že dělá velkou chybu, když se pořád staví do role cudné jeptišky!

Seniorské lásky. Na Marii čeká zrada!

Josef odjíždí do lázní. Marie starostlivě  skládá své lásce věci do kufru. Třídí pobryndaná trika a potrhané trenky, vyměňuje je za nové a přitom přemýšlí, že by měla za Josefem  do těch lázní přece jen přijet. Bude tam měsíc bez ní. Kamarádka jí radí, aby to nedělala, že tam o ní budou mluvit jako o stíhačce. Marie si ale nedá říct. Rozhodla se a o týden později už nasedá do vlaku. Musí mít Josefa na očích, musí ho převychovat!  Její  konto je teď  chudší o 20 tisíc. Něco stojí nejen ubytování v hotelu, ale také procedury.

Josef si během prvního  týdne v lázních už našel společnost. Samozřejmě, že ženskou. Je velmi pyšný, že má o něj zájem i panička o 20 let mladší. Je zaslepený touhou  a  vůbec  mu nedochází, že se jedná o protřelou ženskou. Příjezd Marie to trochu zkomplikoval, ale Josef si  posunul   lázeňské procedury tak, aby se s Marií zbytečně  nepotkával  v jídelně.  Jedině  večer se může na pokoji  své naivní Marii trochu věnovat.  Ale spíš   ten čas prochrápává na svém lůžku. Jak by ne, když každé odpoledne  popíjí  až do večera  neskutečné množství  vína a poté se vrhá na hříšné a ochotné  tělo padesátnice.

Jeho lázeňská milenka se vzniklou  situací  dobře baví. Navíc Josef  má docela šikovné  prstíky, i  bod G je stále v permanenci.  Prostě, jak jen to jde, Josef  jí dává přednost před svojí postarší Marií. Platí lázeňské milence dobré pití, taneční zábavy a peníze se kutálejí a kutálejí.

Marie si večer na pokoji všimla, že Josef se pořád, jak puberťák,  zabývá mobilem. A tak do něj v nestřežené chvíli, když spokojeně odfukoval na posteli, nahlédla.  Lázeňačka  byla na všech snímcích! Oblečená i neoblečená, odpor vzbuzoval i detail jejího nahého   klínu.  Marie pochopila, že s touto ženou nemůže soupeřit.  Zatímco lázeňačka bravurně zvládala orální sex,  Marie na to nemá ani pomyšlení a pochopila, že svoji ctností sotva dosáhne takové oblíbenosti  jako  tato  otrlá blondýna.

Marii  konečně došla trpělivost.  Po necelém týdnu  začala rychle   skládat své věci do kufříku, zrušila procedury, které sice zaplatila, ale nevyčerpala a odjíždí domů. Rozloučení s Josefem bylo chladné a bez  polibku. Marie pláče celou cestu zpět k domovu. Ještě nikdy takové ponížení nezažila!

Pokračování příště.

 

Napište první komentář

Přidat komentář